O nás

Provozovatel

Vít Kupec
Křiby 4709

Zlín 76005
IČO: 01251538


PROČ OBJEDNAT ČEPICE/SETY PRÁVĚ OD NÁS V 10 BODECH 

1. preciznost a kvalita výrobků na prvním místě.


2. kvalita materiálů - každý materiál vždy odzkoušíme prvně na sobě a poté se rozhodneme, zda pustíme do oběhu.


3. individuální přístup ke každému zákaznikovi - tzn. rada ohledně velikosti, barev, doplňků a to v podstatě v jakoukouli denní i noční hodinu, a to i v odbdobí dovolené.
Jsme tu pro Vás !


4. stovky recenzí a tisíce spokojených zákazníků téměř po celém světě ( Amerika, Izrael, Španělsko, Italie, Rakousko, Velka Britanie, Nemecko, Švycarsko, Rusko, Řecko, SLovensko a spousty dalších. )
Odháčkováno mame již okolo 6500 kousků a počet stále stoupá.


5. přijatelné ceny za kvalitní ruční práci, mnoho akci v průběhu roku a soutěží.


6. kvalitní a přehledný eshop pro pohodlnější výběr a zrealizování samotné objednávky.Na eshopu jsme si dali opravdu záležet a věnovali mu obrovské množství času, tak aby byl přehledný a jasný a všem se dobře nakupovalo.


7. elektronicka evidence přijatých objednávek ( system navrhoval a spracoval přední IT specialista a programator ), takže se nemůže stat, že bychom na nějakou objednávku zapomněli a zakazník ji nedostal včas. Vše si pečlivě hlídáme.


8. všechny výrobky zhotovujeme s laskou a radosti, jelikož háček je nám všem velkou vášní a už i téměř závislostí :-)


9. v neposlední řadě bezproblémové vyřízení reklamace ... ano, ani my nejsme neomylní a může se stat, že čepičku pošleme v jiné velikosti, tyto případy však řešíme okamžitou výměnou za správnou velikost a proplacení poštovného za poslaný reklamovaný kus.


10. přijatelné dodací lhůty - většinou se snažíme držet od 2 do 4 týdnů, v zavislosti na období, kdy se zakazka zhotovuje (dovolene, Vanoce apod. )

Doufáme, že tento malý výčet našeho přístupu a jednání Vám pomůže v rozhodování při objednání na našich stránkách a těšíme se na případnou spolupráci.


Váš tým Petronela

Kontaktní informace

Email: info@cepickypetronela.cz